Vzdálený přístup k TČ

Jednou z velkých výhod regulace tepelného čerpadla Noumea firmy Ecowatt-EU a.s. je možnost jeho ovládání na dálku přes mobilní telefon, tablet nebo počítač.

Připravili jsme nový, jednodušší a bezpečnější způsob vzdáleného připojení k tepelnému čerpadlu, který si sami aktivujte na stránce

https://start.rtc.noumea.cz

Donedávna jsme používali program OpenVPN pro vzdálený přístup. Pokud jste chtěli přistoupit vzdáleně k ovládání tepelného čerpadla, museli jste si nainstalovat do svého PC nebo mobilu aplikaci nazývanou OpenVPN. Technika se vyvíjí a s ní míra zabezpečení dat se neustále zvyšuje. V blízké době přestane fungovat Váš nainstalovaný program OpenVPN, neboť se bude používat s vyšší mírou šifrování dat, na které současné spojení není připravené.

Připravili jsme proto jiný způsob vzdáleného připojení k tepelnému čerpadlu a to přihlášením na webovskou stránku, kde budeme po Vás chtít přihlašovací údaje. Kde k identifikaci připojení potřebujete svůj e-mail a PIN. Je zde jedna výhoda – celá vaše rodina může mít jen jeden email a heslo pro přihlášení. Komu tento přístup dáte, je na Vás.

Přejít nahoru
Scroll to Top