Reference

Hotel Belveder – Hřensko (Labská Stráň)

Kompletní přestavba kotelny hotelu Belveder v Hřensku. Instalace tepelného čerpadla Noumea (vzduch-voda), pro ohřev vytápění a teplé vody pro celý hotel. (realizace březen 2018) 
Více informací

Modlany – instalace tč 60kW

Instalace 2ks tepelných čerpadel (vzduch-voda) o celkovém výkonu 60kW, určené pro ohřev vytápění budovy (původně základní školy) v Modlanech (Teplicko).
Více informací

pension Šafářka na Pekle

Kompletní řešení ohřevu vytápění a ohřevu teplé vody pro pension Šafářka na Pekle v Josefově Dole. Instalace tepelného čerpadla (vzduch-voda) tepelného výkonu 18,5kW (Typ Noumea UU49WH), zásobník vody pro vytápění 1000litrů včetně 160litrů pro teplou vodu a zásobník teplé vody s objemem 420litrů. Součástí dodávky je ekvitermní řízení tepelného čerpadla dle venkovní teploty.  
Více informací

Jablonec – montáž tč

Instalace tepelného čerpadla (vzduch-voda) tepelného výkonu 18,5kW (Typ Noumea UU49WH) pro ohřev vytápění rodinného domu v Jablonci nad Nisou.
Více informací

Jablonec nad Nisou – instalace tč

Instalace tepelného čerpadla (vzduch-voda) tepelného výkonu 18,5kW (Typ Noumea UU49WH) pro ohřev vytápění a teplé vody v rodinném domě Jablonec nad Nisou.
Více informací

Líšný, Malá Skála – kompletní vytápění

Kompletní nové rozvody vytápění vč. instalace tepelného čerpadla (vzduch-voda) tepelného výkonu 12,0kW (Typ Noumea UU36W) pro ohřev vytápění a teplé vody v rodinném domě obec Líšný.
Více informací

Břevniště, Hamr na Jezeře – montáž tč

Instalace tepelného čerpadla (vzduch-voda) tepelného výkonu 18,5kW (Typ Noumea UU49WH) pro ohřev vytápění rodinného domu v Břevništi obec Hamr na Jezeře. 
Více informací